Drops: بهترین اپلیکیشن یادگیری زبان

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

یادگیری زبان امروزه به دغدغه بسیاری از افراد تبدیل شده است. هم چنین به دلیل کمبود وقت، استفاده از اپلیکیشن ها برای آموزش زبان رونق بسیاری پیدا کرده است. رقابت در عرصه آموزش زبان در بین اپلیکیشن ها با وجود رقبای قدری مانند Memrise بسیار سخت به نظر می رسد. باید دید که Drops‌ چه قابلیت هایی را برای پیشی گرفتن از رقبا به کار گرفته است. در ادامه با weloveit همراه باشید تا به بررسی Drops‌ برترین اپلیکیشن آموزش زبان بپردازیم.

رابط کاربری Drops

ساختار و رابط کاربری Drops نمونه‌ای بسیار زیبا از به کارگیری مینیمالیسم در طراحی است. استفاده حداقل از رنگ ها و عدم استفاده از تصاویر متحرک و محیط شلوغ، سادگی و جذابیت آن را چندین برابر کرده است.

گسترش دامنه لغات

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که نمرکز Drops‌ روی افزایش دامنه لغات است و بیشتر لغات محاوره ای زبان انتخابیتان را به شما می آموزد. بنابراین نباید از آن توقع آموزش کامل زبان را داشته باشید.

هماهنگی جالب صدا و تصویر در آموزش کلمات بر میزان تاثیرگذاری این اپلیکیشن افزوده است. به عنوان مثال هنگام یادگیری یک کلمه تصویر آن هم نمایش داده می شود و با این روش، کلمه بیشتر در خاطر شما ثبت می شود.

هر درس در Drops‌ پنج دقیقه طول می کشد ودر آن بارها و بارها کلمات جدید مرور می شوند و به این دلیل که مرور این کلمات به شکل بازی‌های مختلف انجام می‌گیرد، فرایند یادگیری به هیچ عنوان خسته کننده نخواهد بود.

نقطه قوت این اپلیکیشن پشتیبانی از آموزش ۳۱ زبان است و هنگام استفاده از آن به راحتی می توانید بین زبان های مختلف جا به جا شوید.

نقطه ضغف این اپلیکیشن هم نیاز به پرداخت درون برنامه ای و داشتن حق اشتراک برای استفاده از اغلب خدمات آن است.

Drops برای اندروید و iOS در دسترس است و می توانید به راحتی آن را دانلود کرده و به یادگیری زبان دلخواه خود بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *