۱۵ بهترین تمرین برای افرادی که از ورزش متنفر هستند

زمان مطالعه: ۸ دقیقه

ایا از ورزش متنفرید؟ به باشگاه آلرژی دارید اما دوست دارید ورزش کنید؟ کافی است به سادگی یکی از این فعالیت های سرگرم کننده زیر را انتخاب کنید و تناسب اندام خود را افزایش دهید.

تمرین هایی که دوست دارید انجام دهید را ، پیدا کنید

اینکه شما از ورزش بیزار هستید یا آن را افزایش نداده اید چون که به مغز شما حس خوبی نداده است ، دلیلش این است که تمرین مورد علاقه خود را پیدا نکرده اید. بنابراین این تمرین ها را به عنوان ورزش نبینید؛ بلکه به عنوان یک فعالیت ببینید. زیرا علم ثابت کرده است که شما کاملا به آن نیاز دارید.

یک مطالعه جدید از انجمن سرطان آمریکا که در مجله اپیدمیولوژی آمریکا منتشر شده است ، نشان داده اند که ، نشستن طولانی مدت ، باعث بالا رفتن خطر مرگ در اثر سرطان ، بیماری عروق کرونر قلب ، سکته مغزی ، دیابت و بیماری های مربوط به کلیه ها ، ریه ها و کبد می شود؛ در نتیجه خطر ابتلا به پارکینسون و آلزایمر و اختلالات عصبی نیز بیشتر است. در این مطالعه ، نشستن طولانی مدت – شش ساعت یا بیشتر در روز – ۱۹ % گرفتن این مشکلات را در مقایسه با نشستن کمتر از سه ساعت را افزایش می دهد.

اگر بیش از حد نشسته اید ، به این معنی نیست که باید برای یک سالن ورزشی ثبت نام کنید. یک یا چند گزینه زیر را امتحان کنید. به طور حتم ، شما یک مورد را پیدا خواهید کرد که با شما طنین انداز است – و البته هیچ یک از آنها حس ورزش کردن را به شما نمی دهند. به علاوه ، عاشق شدن به یکی از این فعالیت های سرگرم کننده می تواند منجر به سرگرمی های جدید ، افراد جدید ، خط کمر جدید و چشم انداز جدیدی از تناسب اندام شود.

بازی های ویدیویی انجام دهید

اگر یک بازیکن هستید ، در حال حاضر تجهیزات لازم برای پمپاژ قلب خود را دارید – همه اینها برای راحتی اتاق نشیمن شما است. کامی پرای ، مربی شخصی دارای مجوز از NASM و مدیر آموزش ” هیکل ایده آل ” می گوید: تقریباً هر پلتفرم محبوب بازی ویدیویی یک بازی مبتنی بر تناسب اندام دارد که از فناوری ردیابی حرکت استفاده می کنند. آنها نه تنها شما را بلند می کنند و حرکت می دهند ، بلکه می توانند با گرد هم آوردن عزیزانتان برای یک رقابت دوستانه و صرف زمان ، هدف جالبتری را نیز فراهم کنند. به علاوه ، اگر زمان کمی دارید که بچه هایتان برای بازی به خانه ببرید ، این یک قدم عالی برای تشویق کودکان برای تحرک است و به عنوان یک الگو ، نقش دلگرم کننده را به عمل خواهید آورد.

کلاس مانع را فراهم کنید

برخی از فعالیت ها ، با بیرون از خانه ، چالش انگیز و هیجان با یک دیگر ترکیب هستند. دیان تگزریا، مدیر تناسب اندام در کلیف ، می گوید: “مسیر مانع در محله خود ایجاد کنید. یک کیلومتر مسیرهای مانع وجود دارد که درون یک سایبان درختان سرسبز ردوود قرار دارند. “به دنبال زمین های بازی با میله میمون برای عبور ، نیمکت های پارک برای جهش ، پرتوهای تعادل بگردید. چالش جالب این است که ، دوره مانع همچنین می تواند شما را به روزهای کودکی و خاطرات عالی از بی خیالی بودن در زمین بازی بازگرداند. چالش جسمی و روحی به ایجاد اعتماد به نفس برای غلبه بر سایر موانع زندگی کمک خواهد کرد.

به قفس ضربه بزنید

خودتان را به قفس ضربه ببرید. دمپسی مارکس ، مربی شخصی دارای مجوز AFAA ، مربی یوگا و خالق برنامه تناسب اندام برنامه مناسب قبل از بازی می گوید: ضربه زدن به قفس یک ورزش عالی برای بدن ، پا و شکم شما است. شما با دوستان و خانواده خود خنده های زیادی خواهید داشت و زمان به سرعت برای شما خواهد گذشت؛ و مراقب رقیب موجود در خود باشید که هرگز نمی دانستید که داشتید. او توضیح می دهد که شروع کار با سافت بال آسانتر است ، اما پس از آن برای بروز چالش های اضافی ، قفس های هاردبال را امتحان کنید . می توانید سرعت خود را تنظیم کنید. و هرچه بهتر می شوید ، می توانید سرعت خود را بالاتر ببرید.

طناب بزنید

آیا تا به حال به عنوان یک کودک ، از روی طناب پریده اید؟ جنی دلانی ، دکترا ، معروف به ملکه پرش از رسانه های اجتماعی ، و یک حرفه ای سابق ، می گوید ، شما همچنین می توانید این کار را در بزرگسالی انجام دهید. او می گوید: طناب زدن ، یکی از موثرترین تمرینات بدن برای هر سطح سنی است. این یک تمرین عالی را فراهم می کند ، می تواند در هر نقطه انجام شود و بسیار سرگرم کننده است.

دوباره بچه شوید

صحبت کردن درباره علاقه مندی های دوران کودکی – اگر بچه کوچک در زندگیتان دارید دیگر فرصتی برای دویدن ندارید. پس با پیوستن به تفریح آنها ، مادر یا بابا (یا عمه یا دایی محبوب) باشید.بچه ها بدون توقف حرکت می کنند . استیف ویلبردینگ ، بنیانگذار و سرمربی بدنسازی HK می گوید: اکثر ما نیز قبلاً همین کار را می کردیم. هرچه پیرتر می شویم ، کند تر می شویم. بازی ، برچسب را به خاطر دارید؟ این یک بازی از اسپرینت ها است ، که یک راه عالی برای مقابله با افزایش ضربان قلب شما و سرگرمی در خارج از سالن ورزشی است. شما همچنین می توانید سعی کنید که بازی دزد و پلیس ، مارکو پولو ، اکرودوکر، دو هلندی ، قایم موشک ، کوسه و قلاب ، مبارزه با گلوله برفی ، یا هولا هوپینگ را انجام دهید.

به گروه های ورزشی ملحق شوید

وقتی ورزشی را که دوست دارید را انجام می دهید ، تمام تمریناتی را که انجام می دهید را اصلاح نخواهید کرد . پریس می گوید: تقریباً در هر شهر یا جامعه لیگ ورزشی تفریحی با میزبان تیم هایی وجود دارد که شما می توانید با پرداخت هزینه کمی به آنها بپیوندید. وی گفت: بیشتر این لیگ ها بر اساس سطح مهارت و اینکه بازیکنان رقابتی می خواهند چگونه باشند ، تیم ها را برای رده بندی جدا می کنند. بنابراین بدون توجه به اینکه آیا شما یک جنگجو آخر هفته ای هستید و به دنبال زنده کردن روزهای با شکوه هستید یا می خواهید از آن لذت ببرید ، مطمئناً چیزی برای شما وجود خواهد بود. ورزش هایی مانند سافت بال ، کیک بال ، دودبال ، تنیس و بازی والیبال را در نظر بگیرید.

صورت خود را ورزش دهید

در روزهایی که واقعاً حاضر نیستید بدن خود را جابجا کنید ، روی مبل خود دراز بکشید و به صورت خود ورزش دهید. سینتیا رولند ، بنیانگذار ، مدیر عامل شرکت اینک ، مربی معتبر آمادگی جسمانی و خالق سیستم ورزش صورت جادوگری ، می گوید: جادو صورت بر اساس یک روش ۱۰۰ ساله قدیمی در فرانسه انجام شده است که تمرینات مقاوم ، باعث تقویت و سفت شدن عضلات صورت و پوست می شود. وی ادامه داد: این تمرینات را می توان در هر کجا ، در هر زمان ، در حالی که نشسته اید یا ایستاده اید انجام دهید. تمام چیزهایی که لازم است یک جفت دستکش پنبه ای است که برای لنگر انداختن عضلات و ایجاد مقاومت و دو دست خود شما استفاده می شود.

ورزش کردن در تخت

قبل از بلند شدن زمان خیره شدن به سقف ، می تواند مورد استفاده مناسب قرار گیرد. ارین برمن ، متخصص تناسب اندام ، بهداشت و سلامتی از “شهد خواب” می گوید: تشک هر نوع فشار را که معمولاً هنگام انجام این تمرینات روی زمین احساس می کنید ، از بین می برد. حرکت او به موارد زیر است: بالش نگهدارنده( Pillow prop ): دو بالش را در پای تخت خود قرار دهید. روی تخت دراز بکشید یاهایتان را روی بالش ها بگذارید و بازوها را از روی سینه خود عبور دهید. تا وقتی که شکم را به سمت پشت خود بکشید نفس عمیق بکشید. هنگامی که بدن بالایی خود را به سمت پاهای خود بالا می برید ، نفس بکشید. دوباره دراز بکشید نفس بکشید. عضلات خود را آرام کنید و پنج بار تکرار کنید. الماس معکوس ( Diamond reverse crunches ): با بازوهای در امتداد طرف خود ، پشت خود را دراز بکشید ، کف دست را به سمت پایین قرار دهید. پاهای خود را به هم نزدیک کرده و زانوها را به طرف خود باز کنید تا فضای بین پاهای شما شبیه به یک الماس باشد. به کف دست خود فشار دهید و در حالی که پای خود را بر روی باسن خود می کنید ، هسته خود را ببندید. از این موقعیت ، باسن خود را از روی تخت بلند کنید تا پاهای خود را مستقیم به سمت سقف بکشید. با کنترل ، باسن خود را به رختخواب برگردانید. (پاهای خود را رها نکنید.) پنج بار تکرار کنید. قیچی کردن( Jackknife ): دست ها را بالای سر خود قرار دهید و پاهای خود را صاف نگه دارید. پاها و دست ها به طرف یک دیگر ببرید (پاها را جمع به طرف شکم و دست ها را پایین بیاورید) ، سپس به آرامی رها کنید. پنج بار تکرار کنید. تخته پوشی( Planking ): روی تشک خود به حالت شنا زدن قرار بگیرید و به جای دستان ، بر روی ساعد خود تعادل برقرار کنید (که ایمن تر است و کنترل بیشتری روی سطح نرم تری به شما می دهد). با وزنه روی ساعد و انگشتان پا ، آرنج های خود را در زیر شانه های خود قرار دهید. بدن خود را بلند کنید تا یک خط مستقیم از سر و پاشنه پا ایجاد شود. این وضعیت را به مدت ۲۰ ثانیه نگه دارید و سپس ۳۰ ثانیه استراحت کنید. سعی کنید سه تکرار انجام دهید. برای یک چالش اضافی ، به آرامی یک پا را در یک زمان از کنار خود و به عقب برگردانید ، هر بار متناوب کنید. بالا بردن پا( Arabesque leg lifts ): با دست و زانو با شانه های خود روی مچ دست خود ، و باسن خود را مستقیماً بالای زانوها بکشید. انگشتان چپ انگشت خود را نشان داده و پای چپ خود را به سمت چپ خود بکشید و بالا ببرید. زانوی خود را خم کرده و پا را به داخل برگردانید ، سپس پا را مستقیماً پشت سر خود بکشید. برای تکمیل یک تکرار ، زانو را خم کرده و دوباره به حالت شروع برگردانید. ۳۰ ثانیه ادامه دهید ، سپس طرف مقابل را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: اگر زمان کافی برای ورزش کردن ندارید، حرکات سبک انجام دهید

راه بروید

شما از زمانی که حدود یک سال داشتید قدم می زنید ، و هنوز هم استاندارد طلایی ، در هنگام حرکت است: شما به تجهیزات خاصی احتیاج ندارید ، نیازی به ورزشکار برتر نیستید ، نیازی به تغییر لباس برای تمرین و نیازی به سالن ورزشی ندارید. یک نکته که می تواند کمک کند: استفاده از دستگاه Fitbit است که باعث ایجاد احساس مسئولیت پذیری می شود. هارلی پاسترناک ، مربی مشهور ، متخصص تغذیه و سفیر Fitbit می گوید. “نه تنها شما در برابر خود پاسخگو هستید زیرا می بینید که شمارش قدم به آرامی روی دستگاه شما انداخته می شود ، بلکه با جامعه Fitbit روبرو خواهید شد. شما می توانید یکدیگر را تشویق کرده و یکدیگر را به روشی سالم به چالش بکشید. فعالیت های دیگر ، مانند رقصیدن ، پیاده روی یا ورزش ورزشی ، در هدف گام روزانه شما نیز نقش دارد.

بگذارید سفر شما را فعال نگه دارد

عاشق سفر رفتن هستید؟ کوبرینیچ پیشنهاد می کند ۵ کیلومتر راه در شهر یا کشور های مختلف بروید یا بدوید. این یک شانسی در خانه به شما برای مسابقه می دهد. به علاوه دویدن و راه رفتن در شهری می شود که شما هم قبلا ندیده بودید. و بهانه ای مناسب برای ترک غذاهای محلی بعد از مسابقه خواهید داشت.

به چیزی مشت بزنید

اجازه بدهید که خشم تان بر روی یک جسم که خطر نداشته باشد ، فرود آید. ورزش هایی مانند برآمدگی توپ ، بوکس ، طناب های نبرد و تلنگرهای تایر باعث رها شدن استرس می شوند ، شما را با بدن خود در ارتباط می گذارد ، به سوزاندن کالری و ایجاد قدرت کمک می کند و به صراحت سرگرم کننده است ، جاناتان جوردن ، مربی شخصی و مربی تغذیه ای در سانفرانسیسکو می گوید. “فشارهای زندگی در یک شهر ، کار ، دستگاه های تلفن همراه و تعهدات خانوادگی می تواند سیستم عصبی مرکزی شما را تحت تاثیر قرار می دهد ، اما من فهمیدم که وقتی به مریض هایم می گویم این کار باعث کاهش استرس می شود ، سریعا برای آن برنامه ریزی می کنند.

پیلاتس را امتحان کنید

بله له نظر می رسد که پیلاتس کار زیادی داشته باشد – راه تنبلی نیست. شما می توانید در تخت بر بروی سیکس پک خود کار کنید. کارا تاتلباوم ، مربی پیلاتس و نویسنده دختر تنبل پیلاتس می گوید: “شما می توانید تمام روز پیلاتس را انجام دهید بدون اینکه به کلاس بروید ، یک DVD تماشا کنید یا هزینه های زیادی را برای عضویت در سالن ورزشی که هرگز از آنها استفاده نمی کنید ، خرج کنید.” با حرکات درست شما ، می توانید در روال معمول خود متناسب باشید. این حرکات را بررسی کنید: برف پاک کن در تخت ( Windshield Wipers ): زانوها را به سمت سینه خود بیاورید و منحنی کوچک را در زیر کمر خود نگه دارید. در حالی که زانو ها را به یکدیگر چسبانده اید ، پا ها را به چپ و راست حرکت دهید. دست ها را به باز نگه دارید. این کار را هشت بار تکرار کنید. شنا دیواری در حمام ( Wall Push-Ups ): هنگامی که منتظر هستید تا تهویه هوا کار کند ، دستان خود را روی دیوار مقابل خود قرار دهید و یک قدم کوچک به عقب بروید و پاها را در کنار هم قرار دهید. با خم کردن آرنجتان خود را به دیوار نزدیک کنید ، سپس آرنج خود را صاف و به حالت اولیه برگردید. ۱۰ بار تکرار کنید.

آیا شما ورزش کردن به این سبک ها را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: READERSDIGEST

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *