چگونه سس اسپاگتی را فریز کنیم؟

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

اغلب برای ما پیش آمده است که مواد اسپاگتی را اضافه آورده ایم؛ اما نمی دانستیم آیا می شود آن را فریز کرد یا نه؟ یا اصلا چگونه باید مواد را فریز کرد که فاسد نشوند؟ ما در اینجا شما را راهنمایی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

آیا می شود سس اسپاگتی را فریز کرد؟

جواب این سوال، بله است. شما حتی می توانید از چند روز قبل سس خامه ای خود را آماده و در یخچال بگذارید.

چگونه سس اسپاگتی را فریز کنید؟

شما در اولین قدم باید اجازه دهید تا موادتان به خوبی سرد شود، اما این نکته را نیز در نظر بگیرید که نباید سرد شدن مواد بیش از ۲ ساعت طول بکشد؛ زیرا باعث شکل گیری باکتری می شود.

بهترین روش برای تقسیم کردن مواد این است که به اندازه نیاز بعدیتان مواد را ظرف کنید.

اسپاگتی

هم چنین بخوانید: آموزش تهیه کیک هویج خانگی

چه مدت می توانید سس اسپاگتی را فریز کنید؟

سس اسپاگتی به مدت ۳ ماه ماندگاری دارد. هرچه سس بیشتر در فریزر بماند، طعم آن کمتر می شود. برای راحتی کار بهتر است بر روی ظرفتان تاریخ یزنید تا آخرین مهلت آن را به یاد داشته باشید.

بهترین ظرف ها برای استفاده کدام اند؟

کیسه پلاستیکی یا ظرف های مخصوص فریزر، مناسب برای انجام این کار هستند. فقط مطمئن شوید از ظرف های پلاستیکی که استفاده می کنید، جدید هستند.

چگونه سس اسپاگتی را گرم کنید؟

شما می توانید مواد را بر روی شعله کم به مدت ۱۵ دقیقه بگذارید. اگر برای گرم کردن عجله دارید، ابتدا ظرفی که حاوی مواد است را درون آب سرد بگذارید سپس به مدت ۷ دقیقه درون ماکروویو قرار دهید.

ما برای صرف جویی در وقتمان، می توانیم مواد های اسپاگتی و نودل را از قبل آماده کنیم و هنگامی که می خواهیم غذای سریع درست کنیم از این مواد ها استفاده کنیم.

منبع: TASTEOFHOME

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *