معرفی ۸ کتاب برای پیشرفت و رسیدن به اهداف

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

پیشرفت، موفقیت و رشد هدف بسیاری از ما در زندگی است. برای پیشرفت و رسیدن به اهداف، مطالعه برخی کتاب ها به ما انگیزه می دهد و ما را در این مسیر کمک خواهند کرد. در ادامه با معرفی این کتاب ها با weloveit همراه باشید.

۱. بیداری غول درون ، نوشته آنتونی رابینز

همانطور که از عنوان حدس می زنید ، این کتاب همه چیز در مورد کنترل زندگی ، توانایی ها و سرنوشت شماست. رابینز با پیام های انگیزشی اش شهرت دارد و مربی زندگی برخی از برجسته ترین افراد از جمله بیل گیتس و اپرا وینفری بوده است. بیداری غول درون موثرترین استراتژی های خود را برای تغییر زندگی و دستیابی به اهداف و در نهایت پیشرفت ارائه می دهد.

۲. از خوب به عالی ، نوشته جیم کالینز

کالینزدر این کتاب می گوید که چگونه می توانید تجارت خود را از یک تجارت خوب به تجارت عالی تبدیل کنید. کالینز با در نظر گرفتن استراتژی های موفقیت آمیز ۲۸ شرکت بزرگ، آنچه را برای رسیدن به اهداف خود و ارتقا سطح کسب و کار به آن نیاز دارد را معرفی می کند.

پیشرفت

۳. آئین دوست یابی، نوشته دیل کارنگی

آئین دوست یابی شامل حکایت های بسیار از داستان های واقعی است، به ما مشاوره ای همیشگی می دهد که به عنوان چارچوبی برای موفقیت است. اگر می خواهید موفق باشید، باید یاد بگیرید که چگونه به طور موثر ارتباط برقرار کنید و چگونه با احترام مدیریت کنید. از طریق خواندن این کتاب به سرعت یاد خواهید گرفت که چگونه دوستان خود را به دست آورید و بر مردم تأثیر بگذارید و هم چنین به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید و در این راه به موفقیت و پیشرفت برسید.

هم چنین بخوانید: بهترین کتاب های انگیزشی برای تغییر زندگی

۴. جادوی فکر بزرگ، نوشته دیوید شوارتز

شوارتز به عنوان یک معلم راهنمای انگیزشی، روش های مفیدی را برای دستیابی به شغل ایده آل، رویاها، امنیت مالی و موفقیت های دیگر ارائه می دهد. افراد بسیاری ادعا می کنند که این کتاب زندگی آنها را تغییر داده است.

پیشرفت

۵. قدرت تفکر مثبت، نوشته نورمن وینسنت پیل

ذهنیت مثبت شما را قادر می سازد تا به اهداف خود برسید. Peale در پرفروش ترین کتاب الهام بخش و آموزنده خود ، شما را در مسیر ایجاد یک ذهنیت دائماً مثبت که به شما در دستیابی به یک “زندگی شاد ، راضی کننده و ارزشمند” کمک می کند ، پیش می برد.

۶. کتاب ۴ ساعت کار در هفته، نوشته تیموتی فریس

فریس مفهوم بازنشستگی را دوباره تعریف می کند.، اکنون هر کاری که می خواهید انجام دهید! فریس رهنمودهای عملی برای دستیابی به اهداف و پیشرفت در هر مرحله از زندگی را ارائه می دهد.

هم چنین بخوانید: ۳ کتاب که به بهبود رابطه عاطفی کمک می کنند

۷. بیندیشید و ثروتمند شوید، نوشته ناپلئون هیل

هیل که “پدربزرگ ادبیات انگیزشی” نام دارد، در این کتاب اصول و مراحلی که باید برای رسیدن به اهداف خود طی کنید را شرح می دهد. اگر از زندگی روزمره خود خسته شده اید این کتاب راه ایجاد تغییر در زندگی را به شما نشان خواهد داد.

۸. ۷ عادت مردمان موثر، نوشته استفان کووی

پیشرفت

این کتاب به بررسی استفاده افراد موفق و کارآمد از وقت و نحوه رفتار آن ها می پردازد. هم چنین به شما می آموزد که برای پیشرفت و رسیدن به موفقیت بزرگ باید چه کارهایی انجام دهید.

منبع: LIFEHACK

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *