معرفی کتاب بسیار حساس بودن در دنیای غیرحساس

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

بسیار حساس بودن به چه معنا است؟ به چه افرادی حساس و یا بسیار حساس می گوییم؟ تمام افراد درونگرا یا کم رو حساس هستند؟ آیا حساس بودن فایده هم دارد یا همیشه به ضرر افراد است؟ اگر به دنبال پاسخ این سوالات هستید، کتاب ” بسیار حساس بودن در دنیای غیرحساس” می تواند پاسخگوی تمام پرسش های شما باشد.

عناوین کتاب بسیار حساس بودن در دنیای غیرحساس

این کتاب درباره ویژگی‌های بسیار حساس بودن، ملاک های سطح بالا و عزت نفس پایین، سازماندهی زندگی برمبنای خود واقعی، استفاده از توانایی در راستای ارتباط با دیگران، مقابله با خشم، گناه و شرم، موقعیت ها در زندگی، مشکلات در روابط، بیماری های ذهنی و رشد صحبت می کند. هم چنین فشارهای بیش از حد و چگونگی غلبه بر آنها را هم بررسی می کند. به عمق یافتن از نظر درونی کمک می‌کند، و فعالیت‌هایی را معرفی می‌کند که مایه آرامش‌یابی و کسب انگیزه است.

بسیار حساس بودن در دنیای غیر حساس

در بخش هایی از پیشگفتار و مقدمه کتاب می خوانیم:

این کتاب برای آدم های بسیار حساس با روحیه ظریف و بسیار شکننده نوشته شده است. بسیار حساس بودن، متضمن توانمندی ها و در عین حال محدودیت ها است. بسیاری از آدم های حساس اعتماد به نفس ضعیفی دارند وتمام عمر خود را مشغول دست و پنجه نرم کردن با موانع سپری کرده اند.

بسیار حساس بودن در دنیای غیرحساس نوشته ی ایلسه ساند است که مینو پرنیانی آن را به فارسی ترجمه کرده است. انتشارات آشیان در سال ۱۳۹۸ و در ۱۶۰ صفحه آن را به بازار عرضه کرده است.

این کتاب در دسته خود شناسی و خود پذیری قرار می گیرد و در انتهای آن آزمونی برای شناخت بهتر خود و میزان حساس بودن وجود دارد. الیس ساند، کتاب را به زبان دانمارکی نگاشته است و نسخه دانمارکی آن بیش از ۶۰۰۰ نسخه فروش داشته است. هم چنین پس از انتشار به زبان انگلیسی به ۱۶ زبان مختلف دیگر هم چاپ شده است.

آیا شما این کتاب را مطالعه کرده اید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *