معرفی کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

حتما شما هم از طریق کتاب فروشی های متعدد و یا از دوستان و و آشنایان خود با کتاب اثر مرکب دارن هاردی، کتابی فوق العاده در زمینه توانمندسازی و رسیدن به موفقیت آشنا شده اید. این کتاب در کل دارای یک پیام کلی می باشد ، همان طور که از اسم کتاب هم مشخص است، کتاب اثر مرکب در واقع اشاره به تاثیر عواملی هر چند کوچک دارد که نتیجه آن ها سرانجام رخدادهای بزرگی می شوند .
حرف اصلی این کتاب این است که هر قدم کوچکی که در هر روز برای بهبود امری در زندگی خود انجام می دهیم سرانجام به صورت یک اثر مرکب خودش را نشان خواهد داد.

کسی که اهل مطالعه نبود تبدیل به کسی شده که سالانه بیش از ۵۰ کتاب را تمام می کند . کسی که نمیتوانست یک متر شنا کند و نفسش را زیر حبس کند تبدیل به کسی شده که ۱۰ متر را به راحتی شنا می کند و خیلی نمونه های دیگر همه ی اینها بوسیله اثر مرکب بدست می آیند.
همچنین شما در این کتاب با برخی از این عواملی که کمتر به آنها برخورد کرده اید آشنا خواهید شد . عواملی چون اثر موج ، تکانش، انتخابهای سرنوشت ساز، عادت های خوب و بد و…
یکی دیگر از مواردی که با خواندن کتاب اثر مرکب هاردی بهتر به آن پی خواهید برد این نکته است که خوش شانسی فرمول پیچیده ای ندارد و دارن هاردی شما را با چهارگام افراد خوش شانس آشنا می کند .

کتاب اثر مرکب

هم چنین بخوانید: ۷ کتاب انگیزشی برای موفقیت در کسب و کار

درباره ی نویسنده کتاب اثر مرکب

کتابهای دارن هاردی دارای ویژگی های بسیار خاصی می باشد. هاردی که امروزه به عنوان فرد بسیار موفق درجهان شناخته می شود و توانسته است به انتشار کتابهای موفقیت بپردازد . او یک فرد نویسنده ، سخنران ، مشاور و ناشر سابق مجله ی موفقیت در آمریکا می باشد . همچین هاردی به عنوان نویسنده پرفروش ترین مجله های نیویورک تایمز نیزشناخته می شود .
کتاب اثر مرکب یکی از۵ کتاب معروف او در زمینه ی موفقیت می باشد که در این کتاب هاردی رموزی را در مورد موفقیت که نمیدانستید برای شما عزیزان فاش می کند، تا شما از این طریق دچار تحولی عظیم و چشمگیر در زندگی و کسب درامد خود شوید .
بیشتر مطالب وی در خصوص عادت ها است .دارن هاردی معتقد است این عادت های ما هستند که می توانند ما را رشد بدهند و یا به نابودی بکشانند .
جالب اینجاست زمانی که کتاب اثر مرکب را باز می کنید در صفحات اول آن نظرات و پیام های افرادی مانند برایان تریسی ، جک، کنفیلد ، مکسول ، آنتونی رابینز و … را در تحسین کتاب می بینید .


برایان تریسی در مورد اثر مرکب گفته است: این کتاب قدرتمند و کاربردی بر اساس تجربیاتی اثبات شده و سود اور نوشته شده است . به شما نشان می دهد که چگونه استعدادهای خاص تان را به کار گیرید تا از فرصت های دور و برتان حداکثر استفاده رو ببرید .

برخی از جملات کتاب


زندگی مجموعه ای از انتخاب هایی خواهد بود که خودمان داریم . انتخاب های ما می تواند بهترین دوست یا بدترین دشمن مان باشند، می توانند ما را به اهدافمان برسانند یا به سیاره ای دور افتاده بفرستند تا دور خودمان بچرخیم .
هر انتخاب رفتاری را آغاز می کند که در بلند مدت تبدیل به عادت می شود، انتخاب های ضعیف شما را به عقب انداخته و سبب می شوند انتخاب های جدید داشته باشید که سخت تر خواهند بود. اگر هیچ انتخابی نکنید دریافت کننده ای منفعل از هر چیزی که در مسیرتان قرار می گیرد خواهید شد ، در حقیقت شما انتخاب هایی را انجام می دهید سپس این انتخاب ها شما را می سازند .
نیروی اراده را فراموش کنید اکنون زمان استفاده از نیروی چرایی است. انتخاب های شما تنها وقتی معنا دارمی شوند که بتوانید آن ها را به تمایلات و آرزوهایتان متصل کنید .
چالش برانگیزترین جنبه ی اثر مرکب این است که قبل از آن که بتوانیم نتایج را مشاهده کنیم باید به صورت پیوسته و مداوم مدتی به کار کردن مفید ادامه دهیم .


دیگر زمان آن رسیده است که یک بار برای همیشه حقیقت موفقیت را بدانید . از مطالعه ی کتاب اثر مرکب دارن هاردی لذت ببرید و جهشی بی همتا را در زندگی خود آغاز کنید .

دانلود کتاب اثر مرکب از طاقچه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *