معرفی بهترین اپلیکیشن های ورزش و تناسب اندام

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

ما باید از برنامه های ورزشی و فناوری های دیگر تشکر کنیم؛ زیرا به ما این فرصت را می دهند که در هر مکان و زمان بهترین و مفید ترین ورزش ها را انجام دهیم. شما با انتخاب نوع حرکات، می توانید به اهداف خود برسید و حتی برای تابستان برنامه ریزی کنید.

اگر به دلیل ویروس کرونا نمی توانید به باشگاه بروید، ما در اینجا بهترین اپلیکیشن های ورزش را برای شما معرفی کرده ایم.

اپلیکیشن های ورزش

  • C25k

اندروید و ios

اگر می خواهید بدوید و ورزش کنید اما نمی دانید که از کجا باید شروع کنید، این اپلیکیشن به شما کمک می کند. کافی است فقط ۳۰ دقیقه در روز و ۳ روز در هفته زمان بگذارید و نتیجه آن را ببینید. اگر که ساعت هوشمند سامسونگ دارید، این اپلیکیشن به راحتی بر روی آن نصب می شود و شما را هدایت می کند.

  • FitOn

اندروید و ios

اگر به دنبال یک اپلیکیشن رایگان بسیار عالی هستید ما به شما FitOn را پیشنهاد می دهیم. این اپلیکیشن شامل رقص، یوگاه است و همچنین شما می توانید با کار کردن بر روی هر قسمت مخصوص بدن که دوست دارید، گزینه آن را در اپلیکیشن پیدا و شروع به ورزش کنید.

  • Fitbod

Ios

هدف این اپلیکیشن این است که بدن شما را قوی کند و در واقع شامل آمادگی جسمانی، مجموعه ها و کاهش وزن است. اندرویدی ها نگران نباشید، زیرا به زودی شما هم می توانید از این اپلیکیشن استفاده کنید.

هم چنین بخوانید: ۱۵ بهترین تمرین برای افرادی که از ورزش متنفر هستند

اپلیکیشن های دویدن

  • Strava

اندروید و ios

این اپلیکیشن نه تنها یک راه عالی برای ردیابی کار های شما دارد، بلکه شما می توانید با دوستان قدیمی خود نیز ارتباط برقرار کنید و مربیانی مانند لورن فلشمن و ریچ رول داشته باشید.

  • MapMyRun

این اپلیکیشن یکی از پر اعتبار ترین اپلیکیشن های خیابانی است. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید مسیر های جدید را برای دویدن پیدا کنید. برای سهولت بیشتر می توانید از کفش هوشمند استفاده کنید.

اپلیکیشن های آموزش قدرت

  • Sworkit

اندروید و ios

Sworkit مانند یک مربی خصوصی برای شما است. برای شروع کار تعدادی اپلیکیشن های رایگان وجود دارد. کافی است هدف خود را مشخص کنید و با ویدئو های آموزشی این اپلیکیشن کار خود را شروع کنید.

اپلیکیشن های ورزشی برای کل بدن

  • Fitbit coach

اندروید و ios

این اپلیکیشن می تواند به سرعت شما را به هدفتان برساند. Fitbit شامل فیلم هایی است که شما می توانید با همزمان با دیدن آنها ورزشتان را انجام دهید.

اپلیکیشن های یوگا

  • Daily yoga

اندروید و ios

این اپلیکیشن شامل یوگا و مدیتیشن از سطح مبتدی تا پیشرفته است. شما در ابتدا می توانید رایگان استفاده کنید اما سپس باید ماهی ۹٫۹۹ دلار برای این اپلیکیشن پرداخت کنید.

علاوه بر موارد نام برده شده، اپلیکیشن های زیادی را می توانید در app store  و play store مطابق هدف و خواسته خود پیدا کنید. البته به یاد داشته باشید قبل از دانلود کردن اپلیکیشن، رتبه و نظرات مردم را بخوانید و از خوب بودن اپلیکیشن اطمینان حاصل پیدا کنید.

منبع: PARADE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *