رازهای پنهان جذب فالوور بیشتر در اینستاگرام

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

افرادی که فالوورهای زیادی دارند، از چه ترفندهایی برای جذب آن ها استفاده می کنند؟ آیا از نرم افزار پنهانی خاصی برای این کار بهره می برند؟ آیا دوستانشان در اینستاگرام آن ها را حمایت می کنند؟ شاید الگوریتم این موضوع را کشف کرده اند و به لطف برنامه پیچیده کامپیوتر، از این الگوریتم برای بهبود و پیشرفت استفاده کرده اند. شاید هم هیچکدام از موارد بالا درست نباشند.

در ادامه با weloveit‌ همراه باشید تا راز جذب فالوور در اینستاگرام را بررسی کنیم.

البته، موارد بسیار زیادی برای بهسنه سازی محتوا در اینستاگرام وجود دارند که می توانید انجام دهید. اما راه حل کلی برای افزایش فالوورها در اینستاگرام وجود ندارد.

مخاطبان در مکان های مختلف با هم متفاوت هستند. به عنوان مثال مخاطبان حوزه سلامت با حوزه مالی فرق دارند. افرادی که در فرانسه هستند ممکن است نسبت به مردم کشور آمریکا توجه کمتری به محتوا داشته باشند.


طرز فکر سریع ترین حالت ممکن را کنار بگذارید

حقیقت این است که هیچ راز و الگوریتم پنهانی برای جذب فالوور وجود ندارد. بهتر است به جای تمرکز بر این موارد، محتوای خود را غنی تر سازید. برای این کار باید به یک سری موارد توجه کنید از جمله: مخاطبان شما چه افرادی هستند؟ چه چیزی دوست دارند؟ دغدغه های آن ها چیست؟ آیا می توانید پاسخ ارزشمندی برای مشکلاتشان فراهم کنید؟ برای تولید محتوای ارزشمند باید همیشه به این سوالات پاسخ دهید.

اینستاگرام یک پلتفرم بسیار ساده است، شما محتوای مورد نظر خود را پست می کنید، مخاطبان آن ها را می بینند و در صورتی که از نظر آن ها جالب و مرتبط باشد، جذب خواندنش می شوند.

برنامه ۳ مرحله افزایش فالوورهای اینستاگرام

  • مخاطبان خود را در اولویت اول قرار دهید. به آن ها فکر کنید و اینکه چگونه می توانید برای آن ها ارزش فراهم کنید؟ اگر مشکلات مخاطبان خود را می شناسید، آن ها را حل کنید. راهکار ارائه دهید. چگونگی یافتن پاسخ ها و راه حل ها هنر شما است.
  • به تک تک نظرات و پیام های مستقیمی که می گیرید پاسخ دهید. اینستاگرام به معنای ارتباط با مخاطبان است. پاسخ دادن، بهترین راه برای نشان دادن این است که به مخاطبان اهمیت می دهید و سعی می کنید آنها را بشناسید تا بهترین ارزش ممکن را برایشان فراهم کنید.برای ارزش آفرینی در اینستاگرام باید فاولورهایتان را خوب بشناسید.
  • با افرادی که فالوورتان نیستند هم تعامل داشته باشید. از طریق هشتگ ها، لوکیشن ها، حساب های پیشنهادی یا هر ابزار دیگری با آن ها تعامل داشته باشید. زیر پست هایشان کامنت بگذارید، به پرسش هایشان پاسخ دهید. تلاش کنید به هر روشی با آن ها ارتباط برقرار کنید. این کار را مرتبا تکرار کنید.

در پایان باید مجددا ذکر کنیم که هیچ الگوریتم و راز خاصی برای جذب فالوور در اینستاگرام وجود ندارد. پس تلاش خود را ادامه دهید. سعی کنید با آزمون و تجربه سلیقه مخاطبان و فالوورهای خود را پیدا کنید.

منبع: MEDIUM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *