ترفند تهیه بهترین براونی!

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

براونی یکی از دسرهای پرطرفدار است که از شیر و خامه تهیه می شود و همانند کیک نرم و ترد است. می‌توانید آن را به عنوان میان‌وعده یا عصرانه یا صبحانه ساده به همراه چای یا قهوه میل کنید. همه انواع براونی خوشمزه هستند. در واقع بهترین شیرینی های ممکن برای مصرف پس از وعده غذایی به شمار می روند. اما اگر می خواهید یک براونی عالی، لذیذ و فوق العاده را تجربه کنید، با ما همراه باشید تا شما را با ترفند انجام این کار آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید: دستور تهیه بهترین میلک شیک

ترفند تهیه براونی خوشمزه

خوشبختانه دستوری که می خواهیم معرفی کنیم برای همه قابل انجام انجام است. ماده غذایی لازم برای این کار در یخچال اکثر افراد وجود دارد. ماده غذایی خاصی که باید در تهیه براونی استفاده کنیم، خامه ترش است. ممکن است کمی عجیب به نظر برسد. احتمالا شما خامه ترش را در تهیه غذاهای نمکی مانند بوریتو استفاده کرده باشید. جالب است بدانید که خامه ترش در تهیه دسر هم کاربردهای فراوانی دارد.

خامه ترش چیست و چگونه تهیه و جایگزین می‌شود؟

همه کاری که باید انجام دهید این است که برای تهیه براونی لذیذتر، نصف فنجان خامه ترش را به مواد خود اضافه کنید. این کاراز باز شدن و وا رفتن بیش از حد خمیر جلوگیری می کند. در نهایت، محصول پایانی شما بسیار غلیظ و خوشمزه خواهد شد.

براونی به راحتی تهیه می شود و به مواد اولیه زیادی نیاز ندارد. افزودن مقداری خامه ترش فرایند تهیه براونی را طولانی نمی کند. البته ممکن است بر مدت زمان میل کردنشان پس از بیرون آمدن از فر تاثیر بگذارد و بسیار سریع آن ها را نوش جان کنید.

آیا شما هم طرفدار این شرینی خوشمزه هستید؟ تاکنون تهیه آن با افزودن خامه ترش را امتحان کرده اید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: READERSDIGEST

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *