اگر زمان کافی برای ورزش کردن ندارید، حرکات سبک انجام دهید

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

اگر وقت کافی برای ورزش ندارید ، به این باشگاه خوش آمدید. بعضی از روزها زمان و تلاش بسیاری برای متعهد شدن به انجام تمرین های سنگین با لباس های ورزشی در یک مکان و زمان خاص باید انجام شود و این کار برای همه افراد و همیشه امکان پذیر نیست. راهکار این موضوع میان وعده ورزشی و ورزش سبک است.یعنی به اندازه یک میان وعده ورزشی فعالیت داشته باشیم. قدم زدن در اطراف محوطه ، انجام مجموعه ای از حرکات کششی داخل دفتر وقتی کسی در آن جا حضور ندارد، یک نوار کشش را روی در را نصب کنید و هر زمان که می خواهید از آن قسمت عبور کنید، دو یا سه بار آن حرکات را انجام دهید.

ورزش سبک چه فایده ای دارند؟

بستگی به این دارد که بقیه کارهای روزمره ورزش را حتی اگریک حرکت هم باشد ، چگونه انجام دهید. اگر در حال حاضر کاری انجام نمی دهید ، میان وعده های ورزشی راهی مناسب برای افزایش عادت به ورزش کامل هستند. اگر از کار کردن فاصله گرفته اید ، میان وعده ها می توانند اشتهای شما را به اندازه کافی کاهش دهند تا باعث شود ورزش از دست ندهید. و حتی اگر در حال حاضر با برنامه ای منظم کار می کنید ، میان وعده ها هنوز هم کارآمد هستند . نکته مثبت آن ها این است که نیازی نیست لباس خود را عوض کنید ، زیرا نمی خواهید ورزش های سنگین انجام دهید. اصلا نیازی نیست که خود را با حرکات سنگین خسته کنید. کافی است بین کارهای خود ده بار دمبل بزنید و سپس به کار خود بازگردید.

بنابراین ورزش کردن به معنای حرکات بسیار سنگین و طولانی با تعریق و ضربان قلب بسیار بالا نیست، بلکه انجام حرکات کوچک هم تاثیر بسیار زیادی دارد.

ورزش در زندگی شما چگونه است؟ چقدر از برنامه روزانه خود را به ورزش اختصاص می دهید؟

منبع: LIFEHACKER

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *