اپلیکیشن Memrise : فرصت عالی برای یادگیری

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

اگرعلاقه مند به یادگیری هستید اما فرصت کافی برای شرکت در کلاس ها یا مطالعه منابع آموزشی را ندارید، کافی است با استفاده از گوشی یا تبلت خود، اپلیکیشن Memrise‌ را نصب نموده و از یادگیری لذت ببرید. در ادامه با weloveit همراه باشید تا به معرفی این اپلیکیشن آموزشی بپردازیم.

معرفی اپلیکیشن Memrise 

اپلیکیشن Memrise  با استفاده از ایده فلش کارت های آموزشی به ارائه سرویس آنلاین آموزشی می پردازد. این اپلیکیشن تنها منحصر به یادگیری زبان نیست بلکه قسمت آموزش آن شامل زبان و عناوین دیگر (other topics) می شود و کاربران می توانند بر حسب علاقه خود یکی از عناوین را انتخاب کرده و دوره آموزش را آغاز کنند.

پس از آغاز دوره آموزش، مرور و امتیازدهی وجود دارد و کاربران می توانند با ادامه روند آموزش به کسب امتیاز بپردازند. رابط کاربری این اپلیکیشن بسیار جذاب است و باعث عدم ایجاد خستگی و تشویق کاربران به ادامه فرایند آموزش می شود.

اپلیکیشن Memrise

Memrise  برای سیستم عامل های اندروید و ios‌ در دسترس است هم چنین وبسایت آن بسیار جامع و کامل است. برای استفاده از اپلیکیشن، پس از دانلود و نصب آن برای استفاده، کافی است با حساب کاربری گوگل یا فیس بوک لاگین کرده یا با وارد کردن مشخصات نسبت به ایجاد یک حساب جدید اقدام نمایید و آموزش را آغاز کنید.

نکته قابل توجه این است که محدودیتی در انتخاب تعداد آموزش ها وجود ندارد و شما می توانید به صورت موازی هر تعداد عنوان که خواستید را یاد بگیرید.

آیا تاکنون از این اپلیکیشن استفاده کرده اید؟ به نظر شما تاثیر آن در روند آموزش شما چگونه بوده است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *