اهمیت وقت گذراندن در کنار خانواده

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

فقط به این دلیل که همه اعضا خانواده در خانه هستید، دلیلی نمی شود که همه چیز عالی است و دیگر نیازی به کنار یک دیگر بودن نیست. وقت گذراندن در کنار خانواده باعث آرامش روح و روان می شود. در این مطلب با بررسی وقت گذراندن در کنار خانواده با ما همراه باشید.

این امکان وجود دارد که از قبل سیستمی را برای گذراندن وقت با دیگران تعیین کرده باشید. به عنوان مثال با یک دیگر شام می خورید. اگر شریک شما بد رفتاری می کند شاید می خواهد به طور غیر مستقیم به شما بگوید که نیاز بیشتری برای با شما بودن دارد.

شما بایستی زمان و کارهایتان را بازیابی کنید. برنامه دقیق و معینی بریزید و برای اعضا خانواده وقت مناسبی بگذارید.

برای آسان تر شدن کارتان می توانید زنگ هشدار موبایل خود را در ساعتی که قرار است با خانواده خود باشید را روشن کنید. این زنگ به شما یاد آوری می کند که دیگر زمان کار نیست.

شما هم چنین مطابق با برنامه تان می توانید هشدار موبایلتان را به همراه نوشته روشن کنید. به عنوان مثال ساعت ۹ باید به کسی تماس بگیرید یا ساعت ۱۲ باید به قرار کاری بروید.

اگر شما به صورت روتین زنگ هشدار خود را تا یک هفته مطابق با برنامه تان روشن کنید، از هفته دوم انجام کارهایتان بسیار آسان می شود و همچنین به خاطر میسپارید که هر روز باید با خانواده خود وقت بگذرانید.

منبع: LIFEHACKER

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *