نکته های انتخاب بهترین باشگاه ورزشی

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

انتخاب باشگاه ورزشی خوب، نصف مسیر رسیدن به تناسب اندام است. باید کاملا مشخص کنید که به دنبال چه باشگاهی هستید وچه خصوصیاتی را نباید داشته باشد؟ در ادامه با weloveit همراه باشید تا چند مورد از رازهای انتخاب بهترین باشگاه ورزشی را شرح دهیم.

۱.بررسی تعداد افراد شرکت کننده در باشگاه

میزان حضور افراد در باشگاه را بررسی کنید، بر اساس ترجیحات خود زمان های شلوغ تر یا خلوت تر را انتخاب کنید. به عنوان مثال؛ اگر ترجیح شما این است که در زمان های خلوت تر به باشگاه بروید اما تنها زمانی که برای شما امکان شرکت در آن باشگاه وجود دارد، بعد از کار است که زمان اوج شلوغی است، بنابراین بهتر است به دنبال باشگاه دیگری باشید.

۲.اطمینان از امکان کنسل کردن باشگاه ورزشی

بهتر است در قرارداد خود بنویسید که ممکن است در هر زمانی بدون هیچ گونه خسارتی قرارداد خود را لغو کنم. قرارداد را مهر و امضا شده نگه دارید که در زمان های آتی در صورت لزوم از آن استفاده کنید.

۳. چند روز آزمایشی در باشگاه شرکت کنید

چند روز به صورت آزمایشی در باشگاه شرکت کنید و یکی از دوستان را به همراه خود ببرید. در این صورت بهتر می توانید نقاط قوت و ضعف باشگاه را تشخیص دهید.

۶. بهداشت و تمیزی باشگاه ورزشی

حتما از مسئول باشگاه بپرسید که تجهیزات و دستگاه ها هر چند مدت یکبار تمیز می شوند. اصولا باید این کار به صورت روزانه انجام شود و هم چنین به صورت ماهانه هم تعمیر و سرویس شوند.

موارد دیگری هم از جمله بهره مندی از مربی هاهی خوب و با تجربه، تعداد افراد شرکت کننده در باشگاه و … در انتخاب باشگاه ورزشی مناسب تاثیر گذار هستند. به نظر شما کدام یک از این موارد مهم تر هستند؟ نظرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: READERSDIGEST

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *